Kickstart traject
Nieuw bedrijf of eigen onderneming? Gefeliciteerd! Zoals je vast merkt komt er veel bij kijken, en één van de eerste dingen waar je waarschijnlijk over hebt nagedacht is: “Ik heb een website nodig!” En na het fantaseren over de website voor jouw organisatie, bedenk je dat een logo en huisstijl ook wel handig zijn.Â
Daarnaast is het maken van content vaak een uitdaging. Welke kanalen gebruik je, schrijf je een white paper of beter een blog? Moet je een podcast starten? Wij helpen je graag, of dit nu een complete kickstart van je hele online zichtbaarheid is – of dat je slechts hulp op specifieke gebieden nodig hebt.
Marketing strategie
Een strategie begint bij de identiteit van jouw merk, wat jou onderscheidt van concurrenten, welke doelgroep je wilt bereiken en hoe deze te bereiken zijn. Daaruit volgen de kanalen die je kunt gebruiken en een concreet plan.
Weten wat je merk moet uitdragen, kan een hele uitdaging zijn. Maar het is wel het begin van alles: het bepaalt de keuzes voor je huisstijl, je website en schrijfstijl, en het gebruik van social media. Het is dus dé cruciale stap. Wij kunnen dit proces begeleiden met ondersteunende methoden, zodat jij tot de kern van jouw bedrijf komt.
Huisstijl en beeldbank
Met jouw merkidentiteit in het achterhoofd kunnen we aan de slag met de huisstijl, wat de gehele uitstraling van jouw bedrijf bepaalt.
Mocht je nog geen goed beeldmateriaal hebben dan leggen we een beeldbank aan, door het maken van foto’s en video’s die je voor alle uitingen kunt gebruiken.
Website of webshop
Wanneer de huisstijl en beeldbank op orde zijn, kunnen we verder met de website of webshop. Bij het ontwikkelen hiervan ligt de focus op de commerciële belangen, de gebruiksvriendelijkheid, de beveiliging van de digitale gegevens, de vindbaarheid voor zoekmachines en (daarmee samenhangend) de snelheid.
Door het koppelen van statistieken wordt er bijgehouden hoeveel bezoekers er op de website komen en hoe zij de website gebruiken. Hiermee kunnen we later de website of webshop verbeteren.
Content marketing & social media
Afhankelijk van jouw merk en doelgroep, zetten we social media kanalen op. Dit kunnen Instagram en Facebook zijn (B2C), LinkedIn (B2B) of beiden (bijv. non-profit).Â
Ook maken we een plan waardoor jij, met of zonder onze hulp, deze kanalen consistent kan gebruiken om de doelen van de organisatie te bereiken.
Niet alles nodig?
We helpen je graag met datgene dat jij nodig hebt, dus als je al een strategie en huisstijl hebt dan werken we daar natuurlijk gewoon mee verder. Het belangrijkste is dat er een goede basis is. Mocht je niet weten welke marketing middelen je precies nodig hebt dan denken we graag met je mee.
Interesse? Neem dan direct contact op hieronder.
Even kennismaken?
Kennismaken is altijd vrijblijvend en ook mogelijk via video call. Ik vind het waardevol om mijn netwerk uit te breiden – ook als je me niet direct nodig hebt. 😉
Of stuur me een bericht op LinkedIn.